Fazladan Cep Jogger

Fazladan Cep Jogger

Level Amsterdam, son yıllarda  takım elbise içine sıkışan baylar için rahatlığa ve konfora doğru yönelen bir eğilim içinde. Bu akımla beraber erkekler, artık daha rahat hareket edebilecekleri, giyim unsurlarını özgürce kombine edebilme şansına sahip oldular.

Level Amsterdam gururla sunar  “Joggers modası” 

Erkek modasını az çok takip ediyor veya son zamanlarda erkek giyim mağazalarına uğradıysanız bir şey dikkatinizden kaçmamıştır; evde rahatlık unsuru olarak giydiğimiz hatta çok fazla önemsemediğimiz eşofmanlar bugünlerde eşofman pantolon “joggers” adıyla trend olmuş durumda…

Tabii ki eşofmanlar her zaman erkek giyim unsurunun önemli bir parçasıydı fakat genelde ya spor yaptığımızda yada evde, televizyon karşısında rahat bir giyim unsuru olarak yer alıyordu. Şimdi ise sadece spor kıyafeti olarak değil neredeyse ceketlerle kombine edilebilecek bir giyim unsuru haline geldi. Bu durum fiyatlara da yansımış durumda, fiyatları neredeyse pantolonlardan bile pahalı bir hale gelmiş…
Aynı tipik eşofmanlarda olduğu gibi kemer yeri yok ve daha fit görünümde. Aşağıya doğru daha da incelerek bileklerden elastik bir parça ile bileklere sabitleniyor.

Jogger Kombin 

 

 

Aşağıda yer alan kataloğumuzdan göreceğiniz üzere pek çok farklı giyim unsurları ile kombinleyebiliyoruz.

  • Tişört ve Sweatshirt, tahmin edeceğiz üzere bu akımın en büyük yardımcı giyim unsuru
  •  Sweatshirt spor ceketlerle de çok uyumlu
  • Denim (kot), ve deri ceketinizle de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece kısa ceketler daha uygun.
  • Ne kadar tuhaf gelse de eğer güzel bir renk yakalayabilirseniz blazer ceketle de son derece güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.
  • Polo tişörtler, kesinlikle çok güzel.
  • Gömleklerle pek tutmadık ama zevk meselesi belkide güzel renk ve desenlerde çok daha hoş durabilir.

ve bunların hepsine  www.levelamsterdam.com' dan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Fazladan Cep Jogger
Mart 01, 2021
Listeye dön